ZASTOUPENÍ ZAHRANIČNÍCH FIREM V ČR A SR

PRODUKTY

INFORMUJEME

Videojet 2120

Zařízení pro bezkontaktní tisk středními a velkými písmeny je navrženo tak, aby splňovalo Vaše požadavky na tisk alfanumerických textů na savé i nesavé materiály. Provedení inkoustového systému sestávající z modulů umožňují uživateli snadné uvedení do provozu i vlastní provoz. Silnou stránkou systému je jeho odolnost, s úspěchem je nasazován i v agresivním prašném prostředí.
 
Řídicí jednotka CLARiTY® s LCD dotykovým displejem 5,75" s podporou rozličných jazykových prostředí může ovládat dvě tiskové hlavy pro obousměrný tisk a také nabízí možnost kontroly dvou systémů z jedné obrazovky pro komplexní víceřádkové značení. Menu je intuitivní a standardní zprávy jsou již předprogramovány v systému. Export a zálohování zpráv jsou snadné prostřednictvím USB flash paměti. Ethernet a RS232 porty jsou standardním vybavením řídicí jednotky. Tiskárna umožňuje vzdálené zobrazení plochy přes webový prohlížeč a tímto způsobem je i možno ovládat určité funkce tiskárny.

Tiskové hlavy řady 700 jsou ideální pro potisk savých povrchů, jako jsou kartony, traye, papírové pytle, dřevěné a sádrové desky a mnoho dalších, zatímco tiskové hlavy řady 800 jsou určeny pro tisk na nesavé materiály jako plastové pytle, smrštitelná fólie, lakované kartony, plechy a celou řadu dalších materiálů. K nahrávání tisku nebo parametrů stroje může posloužit USB paměť. Texty mohou být připravovány na PC s použitím softwaru CLARiSOFT.

UKÁZKY TISKU