ZASTOUPENÍ ZAHRANIČNÍCH FIREM V ČR A SR

PRODUKTY

INFORMUJEME

Videojet P3400

Aplikátor P3400 je schopen vykonávat v rámci jediné výrobní operace dotisk samolepících etiket dle požadované předlohy s jejich následnou aplikací na výrobek.

Do aplikátoru kompaktní konstrukce integrujeme standardně tiskový modul Sato S84-ex (šíře tisku až 104 mm), případně pro tisk rozměrnějších a logistických etiket tiskový modul Sato 86-ex (šíře tisku až 167,5 mm). Tiskový modul je vybaven rozměrným podsvíceným displejem, autodetekcí stavu tiskové hlavičky a kalibrací čidel. Již ve standardu je osazen porty USB 2.0B, RS232C, IEE1284 a Ethernet. Programování probíhá přes PC pomocí specielního softwaru. Zařízení je upraveno pro použití většiny druhů samolepících etiket. Citlivé senzory vyhledávají podle typu etikety rozhraní mezi jednotlivými etiketami na silikonové podložce. Každá etiketa je tištěna jako originál. 


Pro vlastní aplikaci na výrobek je možno použít buď bezkontaktní způsob aplikace nastřelením proudem vzduchu, případně kontaktní způsob pomocí manipulátoru s pneumatickou jednotkou. Na základě požadavků konkrétní aplikace osazujeme stroje různě řešenými aplikačními moduly: vzduchovou komorou (Air Blow), tampy s přístřelem (Tamp Jet), přímými tampovými jednotkami, aplikačními mechanismy pro aplikaci z čela (Swing Arm) apod.

Specifickou kapitolou jsou dvouosé moduly Smart Tamp pro postupnou aplikaci logistických etiket na sousední strany palety. Jedná se o komplexní řešení zahrnující stativ, zakrytování a řídicí PLC.

UKÁZKY TISKU