ZASTOUPENÍ ZAHRANIČNÍCH FIREM V ČR A SR

PRODUKTY

INFORMUJEME

Videojet DataFlex 6420

Technologie TTO (Thermo Transfer Overprinter) je primárně určena k instalacím do různorodých typů baliček. Princip značení je termotransferový tisk přes karbonovou pásku přímo na obalovou fólii odvíjející se v baličce. Tisk je volně programovatelný a umožňuje na fólii dotiskovat libovolné údaje typu datum výroby, datum spotřeby, čárový kód, název výrobku, grafické symboly apod. Velikost plochy, kterou lze zařízením označit, a využití výkonu zvolené tiskárny, závisí na jednotlivých parametrech baličky (taktová, kontinuální) a hotového výrobku (délka balení, rychlost odvíjení obalového materiálu, orientace čárového kódu atd.).

Pokud požadujete spolehlivost a vysoký výkon, Videojet DataFlex 6420 je ta správná volba pro Vaše přímé značení obalové fólie. Tiskárna je dostupná v provedení s tiskovou hlavičkou 53 mm nebo 107 mm. Verze s hlavičkou 53 mm je vhodná pro velmi rychlé aplikace s výkonem až 400 kusů/min. Pokud potřebujete potisknout Váš produkt obsáhlými nápisy, jako jsou vícejazyčné informace o složení a pod., pak je k dispozici verze s tiskovou hlavičkou 107 mm.

Ovládací panel tiskárny je vybaven přehledným barevným dotykovým displejem s jednoduchým a intuitivním ovládáním. Pro zobrazení je použit standard WYSIWYG. Pro zabezpečení před nepovolaným zásahem je možno přístup zaheslovat do 3 úrovní. Kapacita integrované paměti je 128 MB. Pro zvětšení kapacity je možno použít externí USB Flash paměť. Rozlišení tiskové hlavičky je 300 dpi.

Pro tisk se používají karbonové pásky délky až 1200 m. Posun pásky zajišťuje dvojice na sobě nezávislých krokových motorů s možností obousměrného otáčení. Směr navíjení pásky a napětí jsou řízeny elektronicky, při inicializaci jsou měřeny i rychlosti otáček, což slouží k výpočtu zásoby pásky v návinu atd. Systém vyniká jednoduchou a tím spolehlivou mechanickou konstrukcí. Spotřeba pásky je indikována na panelu. Mezera mezi tisky je pouze 0,5 mm. Výměna karbonové pásky je snadnou a rychlou záležitostí.

UKÁZKY TISKU