ZASTOUPENÍ ZAHRANIČNÍCH FIREM V ČR A SR

PRODUKTY

INFORMUJEME

Videojet DataFlex 6320

Technologie TTO (Thermo Transfer Overprinter) je primárně určena k instalacím do různorodých typů baliček. Princip značení je termotransferový tisk přes karbonovou pásku přímo na obalovou fólii odvíjející se v baličce. Tisk je volně programovatelný a umožňuje na fólii dotiskovat libovolné údaje typu datum výroby, datum spotřeby, čárový kód, název výrobku, grafické symboly apod. Velikost plochy, kterou lze zařízením označit, a využití výkonu zvolené tiskárny, závisí na jednotlivých parametrech baličky (taktová, kontinuální) a hotového výrobku (délka balení, rychlost odvíjení obalového materiálu, orientace čárového kódu atd.).

Videojet DataFlex 6320 je tiskárna, která poskytuje spolehlivý provoz při nízkých investičních a provozních nákladech. Její parametry umožňují pokrýt velice širokou škálu aplikací přímého tisku na obalovou fólii do výkonů až 250 ks/min. Tiskárna je dostupná v provedení s tiskovou hlavičkou 32 mm nebo 53 mm, takže umožňuje najít nákladově optimální řešení pro různé potřeby.

Ovládací panel tiskárny je vybaven přehledným barevným dotykovým displejem s jednoduchým a intuitivním ovládáním. Pro zobrazení je použit standard WYSIWYG. Pro zabezpečení před nepovolaným zásahem je možno přístup zaheslovat do 3 úrovní. Kapacita integrované paměti je 128 MB. Pro zvětšení kapacity je možno použít externí USB Flash paměť. Rozlišení tiskové hlavičky je 300 dpi.

Pro tisk se používají karbonové pásky délky až 1200 m. Posun pásky zajišťuje dvojice na sobě nezávislých krokových motorů s možností obousměrného otáčení. Směr navíjení pásky a napětí jsou řízeny elektronicky, při inicializaci jsou měřeny i rychlosti otáček, což slouží k výpočtu zásoby pásky v návinu atd. Systém vyniká jednoduchou a tím spolehlivou mechanickou konstrukcí. Spotřeba pásky je indikována na panelu. Mezera mezi tisky je pouze 0,5 mm. Výměna karbonové pásky je snadnou a rychlou záležitostí.

UKÁZKY TISKU