ZASTOUPENÍ ZAHRANIČNÍCH FIREM V ČR A SR

PRODUKTY

INFORMUJEME

Videojet DataFlex 6210

Technologie TTO (Thermo Transfer Overprinter) je primárně určena k instalacím do různorodých typů baliček. Princip značení je termotransferový tisk přes karbonovou pásku přímo na obalovou fólii odvíjející se v baličce.

Videojet 6210 nabízí prověřené nákladově efektivní řešení pro uživatele, kteří chtějí přejít od kovenčního mechanického značení k flexibilnímu označovacímu systému. Tiskárna poskytuje uživateli maximální spolehlivost  a efektivitu při značení na obalovou fóli v rozlišení 300 dpi.

Ovládací panel tiskárny je vybaven přehledným barevným dotykovým displejem s jednoduchým a intuitivním ovládáním. Pro zobrazení je použit standard WYSIWYG. Pro zabezpečení před nepovolaným zásahem je možno přístup zaheslovat do 3 úrovní. Kapacita integrované paměti je 128 MB. Pro zvětšení kapacity je možno použít externí USB Flash paměť. Rozlišení tiskové hlavičky je 300 dpi.

Posun pásky délky až 600 metrů zajišťuje dvojice na sobě nezávislých krokových motorů s možností obousměrného otáčení. Směr navíjení pásky a napětí jsou řízeny elektronicky, při inicializaci jsou měřeny i rychlosti otáček, což slouží k výpočtu zásoby pásky v návinu atd. Systém vyniká jednoduchou a tím spolehlivou mechanickou konstrukcí. Spotřeba pásky je indikována na panelu. Výměna karbonové pásky je snadnou a rychlou záležitostí.

UKÁZKY TISKU