ZASTOUPENÍ ZAHRANIČNÍCH FIREM V ČR A SR

PRODUKTY

INFORMUJEME

Sato NX Series CL4NX/CL6NX

Termotransferové tiskárny NX Series jsou určeny pro dotisk etiket černým tiskem. Model CL4NX disponuje hlavičkou šíře 104 mm, v případě tiskárny CL6NX je šíře hlavičky 167,5 mm a umožňuje tak tisk i logistických etiket. Tradiční konstrukce Sato (aluminiový litý rám na rozdíl od konvenčních ohýbaných a bodově svařovaných) vyniká robustností pro skutečně dlouhodobou spolehlivost tiskárny i v náročném prostředí průmyslového provozu.

Rozlišení tisku je možno volit, k dispozici jsou varianty vybavené tiskovou hlavičkou 203, 305 a v případě modelu CL4NX i 609 dpi. Od této volby se odvíjí také maximální rychlost tisku. Maximální průměr návinu s etiketami je 203 mm na dutince 76 mm. Rozměr použitelných etiket se odvíjí od zvolené konfigurace tiskárny. Tiskárna standardně umožňuje tisk širokého spektra fontů, čárových a 2D kódů. 

Výhodou je univerzální konektivita tiskárny, která je ve standardu vybavena porty RS232, IEEE1284, USB B 2.0 a USB A, LAN a Bluetooth 3.0, na přání je možno ji doplnit o WLAN port. Ovládání tiskárny je snadné díky LCD barevnému displeji o úhlopříčce 3,5", který poskytuje mj. on-line videonápovědu.